Artvin Yusufeli Bugün Hava Durumu Tahmini

Son güncellenme tarihi: 13.04.2024

Yusufeli, Artvin, Türkiye

partly-cloudy-day
13° C
Gece 5°
Hissedilen Sıcaklık 13° C
Yağış oranı precip %13
Nem oranı 72%
Görüş mesafesi 24 km/h
Rüzgar hızı 10 km/h
Basınç 1017 hPa
UV index 9 UV
Güneşin doğuşu 05:38:02
Güneşin batışı 18:51:46

Artvin Yusufeli'da Bugün Gün Boyu Beklenen Hava Koşulları

Bugün (13 Nisan Cumartesi) Artvin Yusufeli gün boyunca parçalı bulutlu hava olacak. Sıcaklık 5-13 derece arasında değişecek, hissedilen sıcaklık 8°C, en yüksek sıcaklık 13°C, en düşük sıcaklık 5°C, nem oranı yaklaşık 72%, rüzgar hızı 10 km/h, basınç 1017 hPa, görüş mesafesi 24 km/h ve yağış oranı %13 olacak.

Artvin Yusufeli'da Bugün Sıcaklık, Nem ve Rüzgar Bilgisi

Sıcaklık: Bugün Artvin Yusufeli'da sıcaklık değerleri 5°C ile 13°C arasında değişecek. Gün içerisinde en yüksek sıcaklık 13°C'ye ulaşırken, en düşük sıcaklık ise 5°C olarak ölçülecek. Ancak, nemin etkisiyle hissedilen sıcaklık 8°C civarında olacak. Bu, nemin sıcaklık hissini etkileyen önemli bir faktör olduğunu göstermektedir.

Nem: Artvin Yusufeli'da nem oranı yaklaşık olarak %72.3 seviyelerinde olacak. Bu değer, hava sıcaklığının yanı sıra, nemin de sıcaklık hissini etkilediğini göstermektedir. Nem oranının yüksek olması, sıcaklık hissinin daha yüksek olmasına neden olurken, nem oranının düşük olması, sıcaklık hissinin daha düşük olmasına neden olur.

Rüzgar: Artvin Yusufeli'da rüzgar hızı 9.7 km/sa olarak ölçülecek. Rüzgar hızı, hava sıcaklığını etkileyen önemli bir faktördür. Rüzgar hızı arttıkça, hava sıcaklığı hissedilen sıcaklığı da artar. Rüzgar hızı azaldıkça, hava sıcaklığı hissedilen sıcaklığı da azalır.

Artvin Yusufeli'da Bugün Yağış Olasılığı ve Görüş Mesafesi

Yağış: Artvin Yusufeli'da yağış oranı %13 olacak. Yağış oranı, yağışın şiddetini ve miktarını belirleyen önemli bir faktördür. Yağış oranı arttıkça, yağış miktarı da artar. Yağış oranı azaldıkça, yağış miktarı da azalır.

Görüş Mesafesi: Artvin Yusufeli'da görüş mesafesi 23.6 km olacak. Yağışın etkisiyle bu değer zaman zaman azalabilir.

Artvin Yusufeli'da Bugün Hissedilen Sıcaklık ve Diğer Önemli Bilgiler

13 Nisan Cumartesi günü Artvin Yusufeli'da hava durumu nasıl olacak diye merak edenler için güncel bilgileri paylaşıyoruz. Bu özel günde, gün boyunca parçalı bulutlu hava olması bekleniyor. Termometrelerin 13°C'ye kadar çıkacağı bir gün yaşayacak. Ancak hissedilen sıcaklık 8°C olarak ölçülecek. Sabahın ilk saatlerinde ise sıcaklığın 5°C'ye kadar düşmesi öngörülüyor. Artvin Yusufeli'ın nem oranı yaklaşık olarak %72 seviyelerinde olacak. Rüzgar hızı ise 10 km/h olacak. Bu hafif esinti ile birlikte, şehirde basınç 1017 hPa seviyesinde olacak. Ayrıca, görüş mesafesi 23.6 km'ye kadar ulaşacak. Yağış ihtimaline gelirsek, gün içerisinde %12.9'lük bir yağış olasılığı söz konusu. Bulut örtüsünün %52.7 olması bekleniyor. Güneş radyasyonunun 301.9 değeri ve güneş enerjisinin 26 olması, UV indeksi değerinin 9 olduğunu göz önünde bulundurarak, güneş ışınlarının cildinize zarar verebileceğini unutmayın. Sabahın erken saatlerinde, tam olarak 05:38:02'ta güneşin doğuşunu izleyebilir ve akşam saat 18:51:46'da gün batımının eşsiz manzarasına şahit olabiliriz. Artvin yusufeli bugün hava durumu tahmini bu şekildedir.

Artvin Yusufeli Bugün Hava Durumu Tahmini

Artvin Yusufeli bugün hava durumu

Artvin Yusufeli bugün hava durumu nasıl olacak? Artvin Yusufeli bugün hava durumu , yağış durumu ve sıcaklık dereceleri hakkında ayrıntılı tahminleri öğrenmek için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Sitemize gelen ziyaretçilerin en fazla şu sorulara yanıt aradıkları tespit edilmiştir: Artvin Yusufeli bugün hava durumu hava durumu Artvin Yusufeli, bugün hava durumu nasıl, meteoroloji Artvin Yusufeli

Artvin Yusufeli hava durumu tahminlerini en iyi yapan site; hava durumu 15 günlük sitesidir. Hava durumu tahminlerini haftalık, aylık ve saatlik hava durumu olarak ziyaretçilerine aktarıyor. Hava durumu 7 günlük, hava durumu 10 günlük hava durumu 15 güne kadar uzatılmış hava tahminleri ile tahminlerinin yanında daha fazla ayrıntının yer aldığı saatlik hava durumu tahminlerini bulabilirsiniz. Bu sitede yer alan geniş tahmin süreleri, kolay ve anlaşılır görseller ile ziyaretçilerine kaliteli hizmet sunuyor. Ayrıca sitede güncel Türkiye uydu radar görüntüleri ile bulutların hareket yönü, yağış ve fırtına takibi yapılabilmektedir.

Hızlı güncellenen Artvin Yusufeli hava durumu sayfasından her 10 dakikada arayla anlık hava tahminleri ile yağış oranı, nem oranı, hava sıcaklık dereceleri, hissedilen hava sıcaklığı, hava basıncı, rüzgar hızı ve yönü, görüş mesafesi gibi değerlere de ulaşabilirsiniz. Sitenin üst kısmında yer alan hava uyarı ikonu ve uyarı mesajı ile şiddetli hava koşulları hakkında ziyaretçiler bilgilendirilmektedir.

Artvin Yusufeli hava durumunu öğrenme ihtiyacı olduğu zaman, en güvenilir kaynak olan Hava Durumu sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Saatlik, günlük ve aylık hava durumu gibi farklı zaman aralıklarında hava durumuna bakabilirsiniz. Ancak sayfadaki hava tahmin sürelerinden en isabetli sonuçları haftalık yani 7 günlük olduğunu belirtmek daha doğru olur. Diğer uzun süreli hava tahminleri sık sık değişerek yaklaşan günlerde kesinleşmektedir.