İzmir Zeytindağ Yarınki Hava Durumu Tahmini

Son güncellenme tarihi: 29.05.2024

Zeytindağ, Bergama, İzmir, Türkiye

clear-day
27° C
Gece 16°
Hissedilen Sıcaklık 27° C
Yağış oranı precip %0
Nem oranı 59%
Görüş mesafesi 24 km/h
Rüzgar hızı 15 km/h
Basınç 1012 hPa
UV index 10 UV
Güneşin doğuşu 05:48:52
Güneşin batışı 20:30:16

İzmir Zeytindağ'da Yarın Gün Boyu Beklenen Hava Koşulları

Yarın (30 Mayıs Perşembe) İzmir Zeytindağ gün boyunca açık hava olacak. Sıcaklık 16-27 derece arasında değişecek, hissedilen sıcaklık 21°C, en yüksek sıcaklık 27°C, en düşük sıcaklık 16°C, nem oranı yaklaşık 59%, rüzgar hızı 15 km/h, basınç 1012 hPa, görüş mesafesi 24 km/h ve yağış oranı %0 olacak.

İzmir Zeytindağ'da Yarın Sıcaklık, Nem ve Rüzgar Bilgisi

Sıcaklık: Bugün İzmir Zeytindağ'da sıcaklık değerleri 16°C ile 27°C arasında değişecek. Gün içerisinde en yüksek sıcaklık 27°C'ye ulaşırken, en düşük sıcaklık ise 16°C olarak ölçülecek. Ancak, nemin etkisiyle hissedilen sıcaklık 21°C civarında olacak. Bu, nemin sıcaklık hissini etkileyen önemli bir faktör olduğunu göstermektedir.

Nem: İzmir Zeytindağ'da nem oranı yaklaşık olarak %58.7 seviyelerinde olacak. Bu değer, hava sıcaklığının yanı sıra, nemin de sıcaklık hissini etkilediğini göstermektedir. Nem oranının yüksek olması, sıcaklık hissinin daha yüksek olmasına neden olurken, nem oranının düşük olması, sıcaklık hissinin daha düşük olmasına neden olur.

Rüzgar: İzmir Zeytindağ'da rüzgar hızı 14.8 km/sa olarak ölçülecek. Rüzgar hızı, hava sıcaklığını etkileyen önemli bir faktördür. Rüzgar hızı arttıkça, hava sıcaklığı hissedilen sıcaklığı da artar. Rüzgar hızı azaldıkça, hava sıcaklığı hissedilen sıcaklığı da azalır.

İzmir Zeytindağ'da Yarın Yağış Olasılığı ve Görüş Mesafesi

Yağış: İzmir Zeytindağ'da yağış oranı %0 olacak. Yağış oranı, yağışın şiddetini ve miktarını belirleyen önemli bir faktördür. Yağış oranı arttıkça, yağış miktarı da artar. Yağış oranı azaldıkça, yağış miktarı da azalır.

Görüş Mesafesi: İzmir Zeytindağ'da görüş mesafesi 24.1 km olacak. Yağışın etkisiyle bu değer zaman zaman azalabilir.

İzmir Zeytindağ'da Yarın Hissedilen Sıcaklık ve Diğer Önemli Bilgiler

30 Mayıs Perşembe günü İzmir Zeytindağ'da hava durumu nasıl olacak diye merak edenler için güncel bilgileri paylaşıyoruz. Bu özel günde, gün boyunca açık hava olması bekleniyor. Termometrelerin 27°C'ye kadar çıkacağı bir gün yaşayacak. Ancak hissedilen sıcaklık 21°C olarak ölçülecek. Sabahın ilk saatlerinde ise sıcaklığın 16°C'ye kadar düşmesi öngörülüyor. İzmir Zeytindağ'ın nem oranı yaklaşık olarak %59 seviyelerinde olacak. Rüzgar hızı ise 15 km/h olacak. Bu hafif esinti ile birlikte, şehirde basınç 1012 hPa seviyesinde olacak. Ayrıca, görüş mesafesi 24.1 km'ye kadar ulaşacak. Yağış ihtimaline gelirsek, gün içerisinde %0'lük bir yağış olasılığı söz konusu. Bulut örtüsünün %6.3 olması bekleniyor. Güneş radyasyonunun 343.8 değeri ve güneş enerjisinin 29.7 olması, UV indeksi değerinin 10 olduğunu göz önünde bulundurarak, güneş ışınlarının cildinize zarar verebileceğini unutmayın. Sabahın erken saatlerinde, tam olarak 05:48:52'ta güneşin doğuşunu izleyebilir ve akşam saat 20:30:16'da gün batımının eşsiz manzarasına şahit olabiliriz. İzmir zeytindağ yarınki hava durumu tahmini bu şekildedir.

İzmir Zeytindağ Yarınki Hava Durumu Tahmini

İzmir Zeytindağ yarınki hava durumu

İzmir Zeytindağ yarınki hava durumu nasıl olacak? İzmir Zeytindağ yarınki hava durumu , yağış durumu ve sıcaklık dereceleri hakkında ayrıntılı tahminleri öğrenmek için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Sitemize gelen ziyaretçilerin en fazla şu sorulara yanıt aradıkları tespit edilmiştir: İzmir Zeytindağ yarınki hava durumu hava durumu İzmir Zeytindağ, bugün hava durumu nasıl, meteoroloji İzmir Zeytindağ

İzmir Zeytindağ hava durumu tahminlerini en iyi yapan site; hava durumu 15 günlük sitesidir. Hava durumu tahminlerini haftalık, aylık ve saatlik hava durumu olarak ziyaretçilerine aktarıyor. Hava durumu 7 günlük, hava durumu 10 günlük hava durumu 15 güne kadar uzatılmış hava tahminleri ile tahminlerinin yanında daha fazla ayrıntının yer aldığı saatlik hava durumu tahminlerini bulabilirsiniz. Bu sitede yer alan geniş tahmin süreleri, kolay ve anlaşılır görseller ile ziyaretçilerine kaliteli hizmet sunuyor. Ayrıca sitede güncel Türkiye uydu radar görüntüleri ile bulutların hareket yönü, yağış ve fırtına takibi yapılabilmektedir.

Hızlı güncellenen İzmir Zeytindağ hava durumu sayfasından her 10 dakikada arayla anlık hava tahminleri ile yağış oranı, nem oranı, hava sıcaklık dereceleri, hissedilen hava sıcaklığı, hava basıncı, rüzgar hızı ve yönü, görüş mesafesi gibi değerlere de ulaşabilirsiniz. Sitenin üst kısmında yer alan hava uyarı ikonu ve uyarı mesajı ile şiddetli hava koşulları hakkında ziyaretçiler bilgilendirilmektedir.

İzmir Zeytindağ hava durumunu öğrenme ihtiyacı olduğu zaman, en güvenilir kaynak olan Hava Durumu sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Saatlik, günlük ve aylık hava durumu gibi farklı zaman aralıklarında hava durumuna bakabilirsiniz. Ancak sayfadaki hava tahmin sürelerinden en isabetli sonuçları haftalık yani 7 günlük olduğunu belirtmek daha doğru olur. Diğer uzun süreli hava tahminleri sık sık değişerek yaklaşan günlerde kesinleşmektedir.