Gaziantep Yavuzeli Bugün Hava Durumu Tahmini

Son güncellenme tarihi: 29.11.2023

Yavuzeli, Gaziantep, Türkiye

partly-cloudy-day
11° C
Gece 2°
Hissedilen Sıcaklık 11° C
Yağış oranı precip %0
Nem oranı 69%
Görüş mesafesi 12 km/h
Rüzgar hızı 10 km/h
Basınç 1023 hPa
UV index 5 UV
Güneşin doğuşu 07:22:51
Güneşin batışı 17:12:48

Gaziantep Yavuzeli'da Bugün Gün Boyu Beklenen Hava Koşulları

Bugün (29 Kasım Çarşamba) Gaziantep Yavuzeli gün boyunca parçalı bulutlu hava olacak. Sıcaklık 2-11 derece arasında değişecek, hissedilen sıcaklık 6°C, en yüksek sıcaklık 11°C, en düşük sıcaklık 2°C, nem oranı yaklaşık 69%, rüzgar hızı 10 km/h, basınç 1023 hPa, görüş mesafesi 12 km/h ve yağış oranı %0 olacak.

Gaziantep Yavuzeli'da Bugün Sıcaklık, Nem ve Rüzgar Bilgisi

Sıcaklık: Bugün Gaziantep Yavuzeli'da sıcaklık değerleri 2°C ile 11°C arasında değişecek. Gün içerisinde en yüksek sıcaklık 11°C'ye ulaşırken, en düşük sıcaklık ise 2°C olarak ölçülecek. Ancak, nemin etkisiyle hissedilen sıcaklık 6°C civarında olacak. Bu, nemin sıcaklık hissini etkileyen önemli bir faktör olduğunu göstermektedir.

Nem: Gaziantep Yavuzeli'da nem oranı yaklaşık olarak %69.4 seviyelerinde olacak. Bu değer, hava sıcaklığının yanı sıra, nemin de sıcaklık hissini etkilediğini göstermektedir. Nem oranının yüksek olması, sıcaklık hissinin daha yüksek olmasına neden olurken, nem oranının düşük olması, sıcaklık hissinin daha düşük olmasına neden olur.

Rüzgar: Gaziantep Yavuzeli'da rüzgar hızı 10 km/sa olarak ölçülecek. Rüzgar hızı, hava sıcaklığını etkileyen önemli bir faktördür. Rüzgar hızı arttıkça, hava sıcaklığı hissedilen sıcaklığı da artar. Rüzgar hızı azaldıkça, hava sıcaklığı hissedilen sıcaklığı da azalır.

Gaziantep Yavuzeli'da Bugün Yağış Olasılığı ve Görüş Mesafesi

Yağış: Gaziantep Yavuzeli'da yağış oranı %0 olacak. Yağış oranı, yağışın şiddetini ve miktarını belirleyen önemli bir faktördür. Yağış oranı arttıkça, yağış miktarı da artar. Yağış oranı azaldıkça, yağış miktarı da azalır.

Görüş Mesafesi: Gaziantep Yavuzeli'da görüş mesafesi 11.8 km olacak. Yağışın etkisiyle bu değer zaman zaman azalabilir.

Gaziantep Yavuzeli'da Bugün Hissedilen Sıcaklık ve Diğer Önemli Bilgiler

29 Kasım Çarşamba günü Gaziantep Yavuzeli'da hava durumu nasıl olacak diye merak edenler için güncel bilgileri paylaşıyoruz. Bu özel günde, gün boyunca parçalı bulutlu hava olması bekleniyor. Termometrelerin 11°C'ye kadar çıkacağı bir gün yaşayacak. Ancak hissedilen sıcaklık 6°C olarak ölçülecek. Sabahın ilk saatlerinde ise sıcaklığın 2°C'ye kadar düşmesi öngörülüyor. Gaziantep Yavuzeli'ın nem oranı yaklaşık olarak %69 seviyelerinde olacak. Rüzgar hızı ise 10 km/h olacak. Bu hafif esinti ile birlikte, şehirde basınç 1023 hPa seviyesinde olacak. Ayrıca, görüş mesafesi 11.8 km'ye kadar ulaşacak. Yağış ihtimaline gelirsek, gün içerisinde %0'lük bir yağış olasılığı söz konusu. Bulut örtüsünün %73.1 olması bekleniyor. Güneş radyasyonunun 117.4 değeri ve güneş enerjisinin 10.1 olması, UV indeksi değerinin 5 olduğunu göz önünde bulundurarak, güneş ışınlarının cildinize zarar verebileceğini unutmayın. Sabahın erken saatlerinde, tam olarak 07:22:51'ta güneşin doğuşunu izleyebilir ve akşam saat 17:12:48'da gün batımının eşsiz manzarasına şahit olabiliriz. Gaziantep yavuzeli bugün hava durumu tahmini bu şekildedir.

Gaziantep Yavuzeli Bugün Hava Durumu Tahmini

Gaziantep Yavuzeli bugün hava durumu

Gaziantep Yavuzeli bugün hava durumu nasıl olacak? Gaziantep Yavuzeli bugün hava durumu , yağış durumu ve sıcaklık dereceleri hakkında ayrıntılı tahminleri öğrenmek için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Sitemize gelen ziyaretçilerin en fazla şu sorulara yanıt aradıkları tespit edilmiştir: Gaziantep Yavuzeli bugün hava durumu hava durumu Gaziantep Yavuzeli, bugün hava durumu nasıl, meteoroloji Gaziantep Yavuzeli

Gaziantep Yavuzeli hava durumu tahminlerini en iyi yapan site; hava durumu 15 günlük sitesidir. Hava durumu tahminlerini haftalık, aylık ve saatlik hava durumu olarak ziyaretçilerine aktarıyor. Hava durumu 7 günlük, hava durumu 10 günlük hava durumu 15 güne kadar uzatılmış hava tahminleri ile tahminlerinin yanında daha fazla ayrıntının yer aldığı saatlik hava durumu tahminlerini bulabilirsiniz. Bu sitede yer alan geniş tahmin süreleri, kolay ve anlaşılır görseller ile ziyaretçilerine kaliteli hizmet sunuyor. Ayrıca sitede güncel Türkiye uydu radar görüntüleri ile bulutların hareket yönü, yağış ve fırtına takibi yapılabilmektedir.

Hızlı güncellenen Gaziantep Yavuzeli hava durumu sayfasından her 10 dakikada arayla anlık hava tahminleri ile yağış oranı, nem oranı, hava sıcaklık dereceleri, hissedilen hava sıcaklığı, hava basıncı, rüzgar hızı ve yönü, görüş mesafesi gibi değerlere de ulaşabilirsiniz. Sitenin üst kısmında yer alan hava uyarı ikonu ve uyarı mesajı ile şiddetli hava koşulları hakkında ziyaretçiler bilgilendirilmektedir.

Gaziantep Yavuzeli hava durumunu öğrenme ihtiyacı olduğu zaman, en güvenilir kaynak olan Hava Durumu sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Saatlik, günlük ve aylık hava durumu gibi farklı zaman aralıklarında hava durumuna bakabilirsiniz. Ancak sayfadaki hava tahmin sürelerinden en isabetli sonuçları haftalık yani 7 günlük olduğunu belirtmek daha doğru olur. Diğer uzun süreli hava tahminleri sık sık değişerek yaklaşan günlerde kesinleşmektedir.