Edirne Küplü Bugün Hava Durumu Tahmini

Son güncellenme tarihi: 26.02.2024

Kumlu Sokak, 22200, Habib Hoca, Uzunköprü, Türkiye

cloudy
19° C
Gece 8°
Hissedilen Sıcaklık 19° C
Yağış oranı precip %3
Nem oranı 72%
Görüş mesafesi 24 km/h
Rüzgar hızı 11 km/h
Basınç 1012 hPa
UV index 5 UV
Güneşin doğuşu 07:53:22
Güneşin batışı 18:59:47

Edirne Küplü'da Bugün Gün Boyu Beklenen Hava Koşulları

Bugün (26 Şubat Pazartesi) Edirne Küplü gün boyunca bulutlu hava olacak. Sıcaklık 8-19 derece arasında değişecek, hissedilen sıcaklık 12°C, en yüksek sıcaklık 19°C, en düşük sıcaklık 8°C, nem oranı yaklaşık 72%, rüzgar hızı 11 km/h, basınç 1012 hPa, görüş mesafesi 24 km/h ve yağış oranı %3 olacak.

Edirne Küplü'da Bugün Sıcaklık, Nem ve Rüzgar Bilgisi

Sıcaklık: Bugün Edirne Küplü'da sıcaklık değerleri 8°C ile 19°C arasında değişecek. Gün içerisinde en yüksek sıcaklık 19°C'ye ulaşırken, en düşük sıcaklık ise 8°C olarak ölçülecek. Ancak, nemin etkisiyle hissedilen sıcaklık 12°C civarında olacak. Bu, nemin sıcaklık hissini etkileyen önemli bir faktör olduğunu göstermektedir.

Nem: Edirne Küplü'da nem oranı yaklaşık olarak %72.2 seviyelerinde olacak. Bu değer, hava sıcaklığının yanı sıra, nemin de sıcaklık hissini etkilediğini göstermektedir. Nem oranının yüksek olması, sıcaklık hissinin daha yüksek olmasına neden olurken, nem oranının düşük olması, sıcaklık hissinin daha düşük olmasına neden olur.

Rüzgar: Edirne Küplü'da rüzgar hızı 11.2 km/sa olarak ölçülecek. Rüzgar hızı, hava sıcaklığını etkileyen önemli bir faktördür. Rüzgar hızı arttıkça, hava sıcaklığı hissedilen sıcaklığı da artar. Rüzgar hızı azaldıkça, hava sıcaklığı hissedilen sıcaklığı da azalır.

Edirne Küplü'da Bugün Yağış Olasılığı ve Görüş Mesafesi

Yağış: Edirne Küplü'da yağış oranı %3 olacak. Yağış oranı, yağışın şiddetini ve miktarını belirleyen önemli bir faktördür. Yağış oranı arttıkça, yağış miktarı da artar. Yağış oranı azaldıkça, yağış miktarı da azalır.

Görüş Mesafesi: Edirne Küplü'da görüş mesafesi 24.1 km olacak. Yağışın etkisiyle bu değer zaman zaman azalabilir.

Edirne Küplü'da Bugün Hissedilen Sıcaklık ve Diğer Önemli Bilgiler

26 Şubat Pazartesi günü Edirne Küplü'da hava durumu nasıl olacak diye merak edenler için güncel bilgileri paylaşıyoruz. Bu özel günde, gün boyunca bulutlu hava olması bekleniyor. Termometrelerin 19°C'ye kadar çıkacağı bir gün yaşayacak. Ancak hissedilen sıcaklık 12°C olarak ölçülecek. Sabahın ilk saatlerinde ise sıcaklığın 8°C'ye kadar düşmesi öngörülüyor. Edirne Küplü'ın nem oranı yaklaşık olarak %72 seviyelerinde olacak. Rüzgar hızı ise 11 km/h olacak. Bu hafif esinti ile birlikte, şehirde basınç 1012 hPa seviyesinde olacak. Ayrıca, görüş mesafesi 24.1 km'ye kadar ulaşacak. Yağış ihtimaline gelirsek, gün içerisinde %3.2'lük bir yağış olasılığı söz konusu. Bulut örtüsünün %95.2 olması bekleniyor. Güneş radyasyonunun 108.7 değeri ve güneş enerjisinin 9.3 olması, UV indeksi değerinin 5 olduğunu göz önünde bulundurarak, güneş ışınlarının cildinize zarar verebileceğini unutmayın. Sabahın erken saatlerinde, tam olarak 07:53:22'ta güneşin doğuşunu izleyebilir ve akşam saat 18:59:47'da gün batımının eşsiz manzarasına şahit olabiliriz. Edirne küplü bugün hava durumu tahmini bu şekildedir.

Edirne Küplü Bugün Hava Durumu Tahmini

Edirne Küplü bugün hava durumu

Edirne Küplü bugün hava durumu nasıl olacak? Edirne Küplü bugün hava durumu , yağış durumu ve sıcaklık dereceleri hakkında ayrıntılı tahminleri öğrenmek için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Sitemize gelen ziyaretçilerin en fazla şu sorulara yanıt aradıkları tespit edilmiştir: Edirne Küplü bugün hava durumu hava durumu Edirne Küplü, bugün hava durumu nasıl, meteoroloji Edirne Küplü

Edirne Küplü hava durumu tahminlerini en iyi yapan site; hava durumu 15 günlük sitesidir. Hava durumu tahminlerini haftalık, aylık ve saatlik hava durumu olarak ziyaretçilerine aktarıyor. Hava durumu 7 günlük, hava durumu 10 günlük hava durumu 15 güne kadar uzatılmış hava tahminleri ile tahminlerinin yanında daha fazla ayrıntının yer aldığı saatlik hava durumu tahminlerini bulabilirsiniz. Bu sitede yer alan geniş tahmin süreleri, kolay ve anlaşılır görseller ile ziyaretçilerine kaliteli hizmet sunuyor. Ayrıca sitede güncel Türkiye uydu radar görüntüleri ile bulutların hareket yönü, yağış ve fırtına takibi yapılabilmektedir.

Hızlı güncellenen Edirne Küplü hava durumu sayfasından her 10 dakikada arayla anlık hava tahminleri ile yağış oranı, nem oranı, hava sıcaklık dereceleri, hissedilen hava sıcaklığı, hava basıncı, rüzgar hızı ve yönü, görüş mesafesi gibi değerlere de ulaşabilirsiniz. Sitenin üst kısmında yer alan hava uyarı ikonu ve uyarı mesajı ile şiddetli hava koşulları hakkında ziyaretçiler bilgilendirilmektedir.

Edirne Küplü hava durumunu öğrenme ihtiyacı olduğu zaman, en güvenilir kaynak olan Hava Durumu sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Saatlik, günlük ve aylık hava durumu gibi farklı zaman aralıklarında hava durumuna bakabilirsiniz. Ancak sayfadaki hava tahmin sürelerinden en isabetli sonuçları haftalık yani 7 günlük olduğunu belirtmek daha doğru olur. Diğer uzun süreli hava tahminleri sık sık değişerek yaklaşan günlerde kesinleşmektedir.